News

ISEC Competitions
Show:
Select Grade:
GRADE RND DATE HOME TEAM   AWAY TEAM  
Under 13A Saturday - Graeme Fischer Shield GF 10 Mar 18
17 Mar 18
Mt Waverley Boyle
   def  
Malvern Green
Under 13 Modified Saturday - Laurence Halvy Shield GF 10 Mar 18
17 Mar 18
Toorak-Prahran Blue
   def  
Toorak-Prahran Colts
Under 17 Sunday - Robert Ary Shield GF 11 Mar 18
18 Mar 18
Murrumbeena Maroon
   def  
Mazenod
Under 17B Sunday - Stephen Zayler Shield GF 11 Mar 18
18 Mar 18
Moorabbin
   def  
MHSOB
Under 15B (turf) Sunday - Gary Kitto Shield GF 11 Mar 18
18 Mar 18
Toorak-Prahran
   def by  
Maccabi AJAX Warriors
Under 15 (Synthetic) Sunday - Bill Majtlis Shield GF 11 Mar 18
18 Mar 18
Toorak-Prahran Red
   def  
Oakleigh McGuiness
Under 13A Sunday - John Wilson Shield GF 11 Mar 18
18 Mar 18
East Malvern Tooronga Blue
   def  
Malvern White
Under 13B Sunday - Lester Gimenez Shield GF 11 Mar 18
18 Mar 18
Oakleigh Shields
   def by  
Caulfield Green
Under 13 Modified Sunday - Tim Boyce Shield GF 11 Mar 18
18 Mar 18
Maccabi AJAX Red
   def  
Mulgrave Red
RankNameRunsGradeRound 
1 TEVIN KURUWITA63Under 15A (turf) Sunday - Bruce Dowland Shield2
2 Charlie Giles55Under 15A (turf) Sunday - Bruce Dowland Shield2
3 Jake A Riordan53Under 15A (turf) Sunday - Bruce Dowland Shield2
4 Kieren Nagendran53Under 15A (turf) Sunday - Bruce Dowland Shield1
5 Harry Carter53Under 15A (turf) Sunday - Bruce Dowland Shield2
6 Henry Nicholls53Under 15A (turf) Sunday - Bruce Dowland Shield6
7 Henry Nicholls53Under 15A (turf) Sunday - Bruce Dowland Shield8
8 James Dekel53Under 15A (turf) Sunday - Bruce Dowland ShieldSF
9 Albert Brown53Under 15A (turf) Sunday - Bruce Dowland ShieldSF
10 Shobit Singh52Under 15A (turf) Sunday - Bruce Dowland Shield3

ISEC Events

ISEC Competitions

ISEC Competitions
Show:
Select Grade:
GRADE RND DATE HOME TEAM   AWAY TEAM  
Under 13A Saturday - Graeme Fischer Shield GF 10 Mar 18
17 Mar 18
Mt Waverley Boyle
   def  
Malvern Green
Under 13 Modified Saturday - Laurence Halvy Shield GF 10 Mar 18
17 Mar 18
Toorak-Prahran Blue
   def  
Toorak-Prahran Colts
Under 17 Sunday - Robert Ary Shield GF 11 Mar 18
18 Mar 18
Murrumbeena Maroon
   def  
Mazenod
Under 17B Sunday - Stephen Zayler Shield GF 11 Mar 18
18 Mar 18
Moorabbin
   def  
MHSOB
Under 15B (turf) Sunday - Gary Kitto Shield GF 11 Mar 18
18 Mar 18
Toorak-Prahran
   def by  
Maccabi AJAX Warriors
Under 15 (Synthetic) Sunday - Bill Majtlis Shield GF 11 Mar 18
18 Mar 18
Toorak-Prahran Red
   def  
Oakleigh McGuiness
Under 13A Sunday - John Wilson Shield GF 11 Mar 18
18 Mar 18
East Malvern Tooronga Blue
   def  
Malvern White
Under 13B Sunday - Lester Gimenez Shield GF 11 Mar 18
18 Mar 18
Oakleigh Shields
   def by  
Caulfield Green
Under 13 Modified Sunday - Tim Boyce Shield GF 11 Mar 18
18 Mar 18
Maccabi AJAX Red
   def  
Mulgrave Red