Choose download format:
Microsoft Excel 2007
Microsoft Excel 2003
Tab separated values (TSV)
Comma separated values (CSV)
Share:
 

Matches Played

Season 
Grade 
Grade Type 
Match Format 
select
Date From
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
Date To
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
Options

 
 PlayerClub
Under 15A (turf) Sunday - Bruce Dowland Shield
Under 17 Sunday - Robert Ary Shield
Under 17 Friday - Neil Daly Shield
Under 13A Friday - Don Bienvenu Shield
Under 13B Friday - Stuart King Shield
Under 15B Friday - Ray Cleary Shield
Under 11 Saturday - Tim Hogan Grade
Under 11 Saturday - Ken Davis Grade
Under 15 (Synthetic) Sunday - Bill Majtlis Shield
Under 15A Friday - Emidio Pugliese Shield
Under 11 Friday - Peter Ciavarella Grade
Under 11 Friday - Roly Williams Grade
Under 13C Friday - Mark Hughes Shield
Under 13A Saturday - Graeme Fischer Shield
Under 11 Sunday - Michael Lawson Grade
Under 13A Sunday - John Wilson Shield
Under 13B Sunday - Lester Gimenez Shield
Under 15B (turf) Sunday - Gary Kitto Shield
Under 13 T20 Challenge Cup - West Div
Under 13 T20 Challenge Cup - East Div
Under 18 T20 Challenge Plate
Under 15 T20 Challenge Cup - West Div
Under 15 T20 Challenge Cup - East Div
Under 13 Modified Sunday - Tim Boyce Shield
Under 15C (turf) Sunday - Iain Giles Shield
Under 13 Modified Friday - David Williams Shield
Under 17B Sunday - Stephen Zayler Shield
Under 13 Modified Saturday - Laurence Halvy Shield
No records found
Click a row to view that player's statistics.
 Download data...

Key

Number of matches played Not including matches where a player was a sub, or matches that didn't commence (Abandoned, Forfeit and Washout matches). If the "Include Abandoned, Forfeit and Washout Matches" tickbox is selected, then these match types will be included, but only if a team was selected.
ISEC Competitions
Show:
Select Grade:
GRADE RND DATE HOME TEAM   AWAY TEAM  
Under 17 Friday - Neil Daly Shield GF 8 Mar 18
9 Mar 18
Mt Waverley Bartlett
   def  
Toorak-Prahran Blue
Under 15A Friday - Emidio Pugliese Shield GF 8 Mar 18
9 Mar 18
Mt Waverley Singleton
   def  
Malvern Red
Under 15B Friday - Ray Cleary Shield GF 8 Mar 18
9 Mar 18
Malvern Silver
   def  
NHBP
Under 13A Friday - Don Bienvenu Shield GF 8 Mar 18
9 Mar 18
Toorak-Prahran Red
   def  
Murrumbeena Gold
Under 13B Friday - Stuart King Shield GF 8 Mar 18
9 Mar 18
Oakleigh Naughtin
   def  
Caulfield Red
Under 13C Friday - Mark Hughes Shield GF 8 Mar 18
9 Mar 18
Toorak-Prahran Green
   def by  
NHBP
Under 13A Saturday - Graeme Fischer Shield GF 10 Mar 18
17 Mar 18
Mt Waverley Boyle
   def  
Malvern Green
Under 13 Modified Saturday - Laurence Halvy Shield GF 10 Mar 18
17 Mar 18
Toorak-Prahran Blue
   def  
Toorak-Prahran Colts
Under 17 Sunday - Robert Ary Shield GF 11 Mar 18
18 Mar 18
Murrumbeena Maroon
   def  
Mazenod
Under 17B Sunday - Stephen Zayler Shield GF 11 Mar 18
18 Mar 18
Moorabbin
   def  
MHSOB
Under 15A (turf) Sunday - Bruce Dowland Shield GF 12 Mar 18
Mulgrave Blue
   def  
Balwyn
Under 15B (turf) Sunday - Gary Kitto Shield GF 11 Mar 18
18 Mar 18
Toorak-Prahran
   def by  
Maccabi AJAX Warriors
Under 15 (Synthetic) Sunday - Bill Majtlis Shield GF 11 Mar 18
18 Mar 18
Toorak-Prahran Red
   def  
Oakleigh McGuiness
Under 13A Sunday - John Wilson Shield GF 11 Mar 18
18 Mar 18
East Malvern Tooronga Blue
   def  
Malvern White
Under 13B Sunday - Lester Gimenez Shield GF 11 Mar 18
18 Mar 18
Oakleigh Shields
   def by  
Caulfield Green