Share:
 

Umpire Allocations

Season 
Grade 
Date Range:
Grade ViewUmpire View
CompetitionGradeRoundMatch DetailsVenueUmpire 1Umpire 2
Data pager
Data pager
 Page 1 of 4, items 1 to 10 of 36.
ISECUnder 13 Modified Friday - David Williams ShieldSF Malvern Grey v Toorak-Prahran Colts Central Park (South) Wattletree & Burke Rds Malvern East VIC 3145 [59 G10]   
ISECUnder 13 Modified Friday - David Williams ShieldSF Glen Waverley Green v Emmanuel Sth Oakleigh Lum Road Reserve (East) Lum Rd, Wheelers Hill VIC 3150 [71 F11]   
ISECUnder 13 Modified Saturday - Laurence Halvy ShieldSF Toorak-Prahran Purple v Toorak-Prahran Colts Orrong Park Sydney St, Toorak VIC 3142 [58 H6]   
ISECUnder 13 Modified Saturday - Laurence Halvy ShieldSF Toorak-Prahran Blue v Toorak-Prahran Green Romanis Park A'Beckett St, Toorak VIC 3142 [58 H5]   
ISECUnder 13 Modified Sunday - Tim Boyce ShieldSF East Malvern Tooronga Red v Mulgrave Red Percy Treyvaud Memorial Park Chadstone Rd, Malvern East VIC 3145 [69 D3]   
ISECUnder 13 Modified Sunday - Tim Boyce ShieldSF Maccabi AJAX Red v Caulfield Gold Caulfield Park No. 5 Balaclava Rd, Caulfield North VIC 3161 [59 C12]   
ISECUnder 13 T20 Challenge Cup - East DivGF Murrumbeena v Mt Waverley Basil Park No. 2 Basil St, East Malvern VIC 3145 [60 A11] Luke Byrnes 
ISECUnder 13 T20 Challenge Cup - West DivGF Toorak-Prahran v Malvern Basil Park No. 1 Basil St, East Malvern VIC 3145 [60 A11] John Prentice 
ISECUnder 13A Friday - Don Bienvenu ShieldSF Toorak-Prahran Red v Malvern Red Orrong Park Sydney St, Toorak VIC 3142 [58 H6] Antonio VillaniAlan Padley
ISECUnder 13A Friday - Don Bienvenu ShieldSF Murrumbeena Gold v Mt Waverley Troake Murrumbeena Park No 2 Bute St, Murrumbeena VIC 3163 [ 69 B7] Chris HalgeJack Trevethan
Total Records: 0
ISEC Competitions
Show:
Select Grade:
select
GRADE RND DATE HOME TEAM   AWAY TEAM
Under 17 Sunday - Robert Ary Shield 9 18 Feb 18
Mt Waverley Deuchar
   def  
Toorak-Prahran Blue
Under 17 Sunday - Robert Ary Shield 9 18 Feb 18
Mulgrave
   def by  
Mazenod
Under 17 Sunday - Robert Ary Shield 9 18 Feb 18
Oakleigh Croft
   def by  
Caulfield
Under 17B Sunday - Stephen Zayler Shield 9 18 Feb 18
MHSOB
   def  
Emmanuel Sth Oakleigh
Under 17B Sunday - Stephen Zayler Shield 9 18 Feb 18
Moorabbin
   def  
Oakleigh Pinwell
Under 15A (turf) Sunday - Bruce Dowland Shield 9 18 Feb 18
Malvern
   def by  
Caulfield
Under 15A (turf) Sunday - Bruce Dowland Shield 9 18 Feb 18
Mulgrave Blue
   def  
East Malvern Tooronga Blue
Under 15A (turf) Sunday - Bruce Dowland Shield 9 18 Feb 18
Toorak-Prahran
   def  
Mt Waverley Jeffries
Under 15A (turf) Sunday - Bruce Dowland Shield 9 18 Feb 18
Mazenod
   def by  
Moorabbin
Under 15B (turf) Sunday - Gary Kitto Shield 9 18 Feb 18
Caulfield Red
   def by  
Murrumbeena Gold
Under 13 Modified Sunday - Tim Boyce Shield 9 18 Feb 18
Oakleigh Splatt
   def by  
Caulfield Gold
Under 13 Modified Sunday - Tim Boyce Shield 9 18 Feb 18
Mulgrave Red
   def  
Maccabi AJAX Red
Under 13 Modified Sunday - Tim Boyce Shield 9 18 Feb 18
Maccabi AJAX Green
   def by  
Maccabi AJAX Yellow
Under 13 Modified Sunday - Tim Boyce Shield 9 18 Feb 18
East Malvern Tooronga Red
   def  
East Malvern Tooronga Blue
Under 15 T20 Challenge Cup - West Div GF 18 Feb 18
Malvern
   def  
Murrumbeena