Share:
 

Umpire Allocations

Season 
Grade 
Date Range:
Grade ViewUmpire View
CompetitionGradeRoundMatch DetailsVenueUmpire 1Umpire 2
Data pager
Data pager
 Page 3 of 4, items 21 to 30 of 36.
ISECUnder 15 (Synthetic) Sunday - Bill Majtlis ShieldSF Toorak-Prahran Red v Monash Romanis Park A'Beckett St, Toorak VIC 3142 [58 H5] Antonio VillaniChris Halge
ISECUnder 15 (Synthetic) Sunday - Bill Majtlis ShieldSF Oakleigh McGuiness v Mulgrave Red Caloola Reserve (West) Atkinson St, Oakleigh VIC 3166 [69 G5] Shahabuddin SuzanFrank Hawke ACC
ISECUnder 15A (turf) Sunday - Bruce Dowland ShieldSF Mt Waverley Jeffries v Balwyn Mount Waverley Reserve (turf) Fleet St, Mount Waverley VIC 3149 [61 G12] David GreenShamsur Rahman
ISECUnder 15A (turf) Sunday - Bruce Dowland ShieldSF Toorak-Prahran v Mulgrave Blue Como Park East (turf) Alenxandra Avenue & Williams Road, South Yarra VIC 3141 [58 G2] John PrenticeSol Zimmermann
ISECUnder 15A Friday - Emidio Pugliese ShieldSF Mt Waverley Singleton v Toorak-Prahran Red Jordan Reserve Burton St, Chadstone VIC 3148 [69 K1] Dave MoranMatthew Robertson
ISECUnder 15A Friday - Emidio Pugliese ShieldSF Toorak-Prahran Green v Malvern Red Fawkner Park - CS1 Commercial Rd, South Yarra VIC 3141 [2L D8] John PrenticeLuke Skade
ISECUnder 15B (turf) Sunday - Gary Kitto ShieldSF Murrumbeena Gold v Maccabi AJAX Warriors Lord Reserve No. 1 (turf) Lyons St, Carnegie VIC 3163 [68 G6] Philip BurnsGanesh Desai
ISECUnder 15B (turf) Sunday - Gary Kitto ShieldSF Mt Waverley Ternes v Toorak-Prahran Pinewood Reserve (turf) Pinewood Dv, Mount Waverley VIC 3149 [70 G4] Chaitanya VemuriLuke Byrnes
ISECUnder 15B Friday - Ray Cleary ShieldSF Mt Waverley McRorie v NHBP Tally Ho Reserve Bennett Ave, Mount Waverley VIC 3149 [61 J9] Joshua TaylorMarcus Berryman
ISECUnder 15B Friday - Ray Cleary ShieldSF Malvern Silver v Malvern Blue Stanley Grose Oval Stanley Grose Dv, Malvern East VIC 3145 [60 B12] Derrick KielDon Goonatillake
Total Records: 0
ISEC Competitions
Show:
Select Grade:
select
GRADE RND DATE HOME TEAM   AWAY TEAM
Under 17 Sunday - Robert Ary Shield 9 18 Feb 18
Mt Waverley Deuchar
   def  
Toorak-Prahran Blue
Under 17 Sunday - Robert Ary Shield 9 18 Feb 18
Mulgrave
   def by  
Mazenod
Under 17 Sunday - Robert Ary Shield 9 18 Feb 18
Oakleigh Croft
   def by  
Caulfield
Under 17B Sunday - Stephen Zayler Shield 9 18 Feb 18
MHSOB
   def  
Emmanuel Sth Oakleigh
Under 17B Sunday - Stephen Zayler Shield 9 18 Feb 18
Moorabbin
   def  
Oakleigh Pinwell
Under 15A (turf) Sunday - Bruce Dowland Shield 9 18 Feb 18
Malvern
   def by  
Caulfield
Under 15A (turf) Sunday - Bruce Dowland Shield 9 18 Feb 18
Mulgrave Blue
   def  
East Malvern Tooronga Blue
Under 15A (turf) Sunday - Bruce Dowland Shield 9 18 Feb 18
Toorak-Prahran
   def  
Mt Waverley Jeffries
Under 15A (turf) Sunday - Bruce Dowland Shield 9 18 Feb 18
Mazenod
   def by  
Moorabbin
Under 15B (turf) Sunday - Gary Kitto Shield 9 18 Feb 18
Caulfield Red
   def by  
Murrumbeena Gold
Under 13 Modified Sunday - Tim Boyce Shield 9 18 Feb 18
Oakleigh Splatt
   def by  
Caulfield Gold
Under 13 Modified Sunday - Tim Boyce Shield 9 18 Feb 18
Mulgrave Red
   def  
Maccabi AJAX Red
Under 13 Modified Sunday - Tim Boyce Shield 9 18 Feb 18
Maccabi AJAX Green
   def by  
Maccabi AJAX Yellow
Under 13 Modified Sunday - Tim Boyce Shield 9 18 Feb 18
East Malvern Tooronga Red
   def  
East Malvern Tooronga Blue
Under 15 T20 Challenge Cup - West Div GF 18 Feb 18
Malvern
   def  
Murrumbeena