Share:
 

Umpire Allocations

Season 
Grade 
Date Range:
Grade ViewUmpire View
CompetitionGradeRoundMatch DetailsVenueUmpire 1Umpire 2
Data pager
Data pager
 Page 4 of 9, items 31 to 40 of 83.
ISECUnder 13 Friday - Stuart King Shield4 Carnegie Gold v Murrumbeena Blue Lord Reserve (Lord Reserve #3 - Synthetic (West)) 15-49 Lyons Street   
ISECUnder 13 Friday - Stuart King Shield4 Malvern Finch v Toorak-Prahran Green Central Park (East Malvern) (South Oval) 83-141 Burke Road   
ISECUnder 13 Friday - Stuart King Shield4 Malvern Maxwell v Malvern Cummins Central Park (East Malvern) (North Oval) 83-141 Burke Road   
ISECUnder 13 Saturday - Graeme Fischer Shield4 Toorak-Prahran White v Glen Waverley Gold Central Park (East Malvern) (South Oval) 83-141 Burke Road   
ISECUnder 13 Saturday - Graeme Fischer Shield4 Mt Waverley Troake v Toorak-Prahran Colts Fregon Reserve Browns Road   
ISECUnder 13 Saturday - Graeme Fischer Shield4 Toorak-Prahran Blue v Toorak-Prahran Red Orrong Park (West Oval) 603 Orrong Road   
ISECUnder 13 Saturday - Laurence Halvy Shield4 Toorak-Prahran Green v Toorak-Prahran Purple Orrong Park (East Oval) 603 Orrong Road   
ISECUnder 13 Saturday - Laurence Halvy Shield4 Glen Waverley Green v Clayton District Cook Brentwood Reserve Maylands Crescent   
ISECUnder 13 Saturday - Laurence Halvy Shield4 Toorak-Prahran Gold v Mt Waverley Boyle Fawkner Park (South) (CS1 - Synthetic 1) 32-34 Pasley Street   
ISECUnder 13 Sunday - John Wilson Shield4 Maccabi AJAX Raiders v Maccabi AJAX Warriors Caulfield Park (Oval 6) 280 Balaclava Road   
Total Records: 0
ISEC Competitions
Show:
Select Grade:
GRADE RND DATE HOME TEAM   AWAY TEAM  
Under 11 Friday - Peter Ciavarella Grade 6 16 Nov 18
Emmanuel Sth Oakleigh
   def  
Oakleigh
Under 11 Friday - Peter Ciavarella Grade 6 16 Nov 18
East Malvern Tooronga White
   def  
Malvern White
Under 11 Saturday - Ken Davis Grade 6 17 Nov 18
Toorak-Prahran Colts
   def by  
Malvern Purple
Under 11 Saturday - Ken Davis Grade 6 17 Nov 18
Toorak-Prahran White
   def  
Toorak-Prahran Blue
Under 11 Saturday - Ken Davis Grade 6 17 Nov 18
Toorak-Prahran Red
   def by  
Toorak-Prahran Purple
Under 11 Saturday - Ken Davis Grade 6 17 Nov 18
Murrumbeena Gold
   def  
Toorak-Prahran Green
Under 11 Saturday - Ken Davis Grade 6 17 Nov 18
Murrumbeena Blue
   def by  
Murrumbeena Maroon
Under 11 Saturday - Tim Hogan Grade 6 17 Nov 18
Malvern Green
   def  
Mt Waverley Sturgeon
Under 11 Saturday - Tim Hogan Grade 6 17 Nov 18
Mt Waverley Oxley
   def  
Clayton District Das
Under 11 Saturday - Tim Hogan Grade 6 17 Nov 18
Glen Waverley Green
   def  
Glen Waverley Gold
Under 17B Sunday - Stephen Zayler Shield 4 18 Nov 18
25 Nov 18
Emmanuel Sth Oakleigh
   def by  
Clayton District
Under 11 Sunday - Michael Lawson Grade 6 18 Nov 18
Maccabi AJAX Red
   def by  
Glen Iris
Under 11 Sunday - Michael Lawson Grade 6 18 Nov 18
Maccabi AJAX White
   def  
Caulfield Gold
Under 11 Sunday - Michael Lawson Grade 6 18 Nov 18
Maccabi AJAX Gold
   def by  
Emmanuel Sth Oakleigh Blue
Under 11 Sunday - Michael Lawson Grade 6 18 Nov 18
Emmanuel Sth Oakleigh White
   def by  
Maccabi AJAX Green