Share:
 

Umpire Allocations

Season 
Grade 
Date Range:
Grade ViewUmpire View
CompetitionGradeRoundMatch DetailsVenueUmpire 1Umpire 2
Data pager
Data pager
 Page 5 of 6, items 41 to 50 of 55.
ISECUnder 15A (turf) Sunday - Iain Giles Shield9 Mazenod OC v North Balwyn Mazenod College (Mazenod College - Oval #1) 5 Kernot Avenue Luke Byrnes 
ISECUnder 15B (turf) Alan Taylor Shield9 Murrumbeena Maroon v Oakleigh Townsend Lord Reserve (Lord Reserve #1 - Turf) 15-49 Lyons Street Vasunta Shipp 
ISECUnder 15B (turf) Alan Taylor Shield9 East Malvern Tooronga v Mt Waverley Ternes Percy Treyvaud Reserve (Oval 1 - Turf) 32A Chadstone Road Cameron Sturgeon 
ISECUnder 15B (turf) Alan Taylor Shield9 Mt Waverley Foran v Toorak-Prahran Blue Pinewood Reserve Pinewood Drive David Green 
ISECUnder 15B (turf) Sunday - Gary Kitto Shield9 Caulfield Gold v Toorak-Prahran Colts Caulfield Park (Oval 2) 280 Balaclava Road Thomas Golz 
ISECUnder 15B (turf) Sunday - Gary Kitto Shield9 Bayside v Carnegie Highett Reserve (Main oval - Turf) 42 Turner Road Alan Jameson 
ISECUnder 15B (turf) Sunday - Gary Kitto Shield9 Emmanuel Sth Oakleigh v Maccabi AJAX W.A. Scammell Reserve Guest Road Joshua Burns 
ISECUnder 15B (turf) Sunday - Gary Kitto Shield9 Moorabbin v Malvern Highett Reserve (Oval #2 - Turf) 42 Turner Road Glenn Ruger 
ISECUnder 17 Sunday - Robert Ary Shield9 Mt Waverley Rigby v Balwyn Mount Waverley Reserve Fleet Street Shamsur Rahman 
ISECUnder 17 Sunday - Robert Ary Shield9 Murrumbeena Gold v Mazenod OC Murrumbeena Park (Peter Robertson Oval) 37 Kangaroo Road Christopher Wright 
Total Records: 0
ISEC Competitions
Show:
Select Grade:
GRADE RND DATE HOME TEAM   AWAY TEAM  
Under 17 Friday - Neil Daly Shield 9 15 Feb 19
Notting Hill-Brandon Park
   def by  
Mt Waverley
Under 15A Friday - Emidio Pugliese Shield 9 15 Feb 19
Malvern Red
   def by  
Mt Waverley Singleton
Under 15A Friday - Emidio Pugliese Shield 9 15 Feb 19
Oakleigh Knight
   def  
Glen Waverley Cougars
Under 15A Friday - Emidio Pugliese Shield 9 15 Feb 19
Toorak-Prahran Red
   def  
Toorak-Prahran Blue
Under 13 Saturday - Graeme Fischer Shield 9 16 Feb 19
Toorak-Prahran Blue
   def by  
Mt Waverley Troake
Under 13 Saturday - Graeme Fischer Shield 9 16 Feb 19
Toorak-Prahran Red
   def by  
Glen Waverley Gold
Under 13 Saturday - Graeme Fischer Shield 9 16 Feb 19
Toorak-Prahran Colts
   def  
Toorak-Prahran White
Under 13 Saturday - Laurence Halvy Shield 9 16 Feb 19
Glen Waverley Green
   def  
Toorak-Prahran Gold
Under 13 Saturday - Laurence Halvy Shield 9 16 Feb 19
Mt Waverley Boyle
   def  
Toorak-Prahran Green
Under 13 Saturday - Laurence Halvy Shield 9 16 Feb 19
Clayton District Cook
   def by  
Toorak-Prahran Purple
Under 11 Saturday - Ken Davis Grade 13 16 Feb 19
Toorak-Prahran Blue
   def by  
Toorak-Prahran Purple
Under 11 Saturday - Ken Davis Grade 13 16 Feb 19
Toorak-Prahran Green
   def  
Toorak-Prahran Colts
Under 11 Saturday - Ken Davis Grade 13 16 Feb 19
Toorak-Prahran Red
   def  
Toorak-Prahran White
Under 11 Saturday - Ken Davis Grade 13 16 Feb 19
Murrumbeena Blue
   def by  
Murrumbeena Gold
Under 11 Saturday - Tim Hogan Grade 13 16 Feb 19
Murrumbeena White
   def  
Glen Waverley Green