Share:
 

News

ISEC Final Under 18 Representative Squad
Date of Event : Sun Dec 10, 2017 11:08PM

 

Congratulations to the following players selected to represent ISEC U18 in the 2018 VMCU Carnival

 

Benji Gore

Josh Richardson (wk) 

 Vinnie Page

 Krisham Sharma

 Bhavya Bhatia

Janith Senarathne

Videsh Wagh

Karthik Nadadur

Thomas Sennit

Nipeen Perera

Harry Oxley

Lachlan Carter

Aryan Arora


Last updated: Sunday December 10, 2017 11:12PM
Author: Peter Ciavarella
ISEC Competitions
Show:
Select Grade:
GRADE RND DATE HOME TEAM   AWAY TEAM  
Under 11 Friday - Peter Ciavarella Grade 6 16 Nov 18
Emmanuel Sth Oakleigh
   def  
Oakleigh
Under 11 Friday - Peter Ciavarella Grade 6 16 Nov 18
East Malvern Tooronga White
   def  
Malvern White
Under 11 Saturday - Ken Davis Grade 6 17 Nov 18
Toorak-Prahran Colts
   def by  
Malvern Purple
Under 11 Saturday - Ken Davis Grade 6 17 Nov 18
Toorak-Prahran White
   def  
Toorak-Prahran Blue
Under 11 Saturday - Ken Davis Grade 6 17 Nov 18
Toorak-Prahran Red
   def by  
Toorak-Prahran Purple
Under 11 Saturday - Ken Davis Grade 6 17 Nov 18
Murrumbeena Gold
   def  
Toorak-Prahran Green
Under 11 Saturday - Ken Davis Grade 6 17 Nov 18
Murrumbeena Blue
   def by  
Murrumbeena Maroon
Under 11 Saturday - Tim Hogan Grade 6 17 Nov 18
Malvern Green
   def  
Mt Waverley Sturgeon
Under 11 Saturday - Tim Hogan Grade 6 17 Nov 18
Mt Waverley Oxley
   def  
Clayton District Das
Under 11 Saturday - Tim Hogan Grade 6 17 Nov 18
Glen Waverley Green
   def  
Glen Waverley Gold
Under 17B Sunday - Stephen Zayler Shield 4 18 Nov 18
25 Nov 18
Emmanuel Sth Oakleigh
   def by  
Clayton District
Under 11 Sunday - Michael Lawson Grade 6 18 Nov 18
Maccabi AJAX Red
   def by  
Glen Iris
Under 11 Sunday - Michael Lawson Grade 6 18 Nov 18
Maccabi AJAX White
   def  
Caulfield Gold
Under 11 Sunday - Michael Lawson Grade 6 18 Nov 18
Maccabi AJAX Gold
   def by  
Emmanuel Sth Oakleigh Blue
Under 11 Sunday - Michael Lawson Grade 6 18 Nov 18
Emmanuel Sth Oakleigh White
   def by  
Maccabi AJAX Green