Share:
 

Umpire Allocations

Season 
Grade 
Date Range:
Grade ViewUmpire View
CompetitionGradeRoundMatch DetailsVenueUmpire 1Umpire 2
Data pager
Data pager
 Page 2 of 4, items 11 to 20 of 36.
ISECUnder 13A Saturday - Graeme Fischer ShieldSF Mt Waverley Boyle v Malvern Black Fregon Reserve Browns Road, Clayton VIC 3168 [70 E12] Philip BurnsDavid Green
ISECUnder 13A Saturday - Graeme Fischer ShieldSF Carnegie v Malvern Green Lord Reserve No. 3 Lyons St, Carnegie VIC 3163 [68 G6] Michael Lawson 
ISECUnder 13A Sunday - John Wilson ShieldSF East Malvern Tooronga Blue v Mulgrave Blue Stanley Grose Oval Stanley Grose Dv, Malvern East VIC 3145 [60 B12] Marcus BerrymanDhruv Chowdhary
ISECUnder 13A Sunday - John Wilson ShieldSF Malvern White v Toorak-Prahran Red Central Park (South) Wattletree & Burke Rds Malvern East VIC 3145 [59 G10] Joshua TaylorMatthew Johnstone
ISECUnder 13B Friday - Stuart King ShieldSF Oakleigh Naughtin v Mt Waverley Mayfield Caloola Reserve (West) Atkinson St, Oakleigh VIC 3166 [69 G5] Dhruv ChowdharyWil Parker
ISECUnder 13B Friday - Stuart King ShieldSF Glen Waverley Gold v Caulfield Red Brentwood Reserve Maylands Cr, Glen Waverley VIC 3150 [71 D8] Samuel Oxley 
ISECUnder 13B Sunday - Lester Gimenez ShieldSF Oakleigh Shields v Maccabi AJAX Jets Caloola Reserve (East) Atkinson St, Oakleigh VIC 3166 [69 G5] Imtenam SayeedAlan Padley
ISECUnder 13B Sunday - Lester Gimenez ShieldSF Caulfield Green v Mt Waverley Bertram Caulfield Park No. 7 Balaclava Rd, Caulfield North VIC 3161 [59 C12]   
ISECUnder 13C Friday - Mark Hughes ShieldSF Toorak-Prahran Green v Mt Waverley Beckett Central Park (North) Wattletree & Burke Rds Malvern East VIC 3145 [59 G10] Sam LaurieJoshua Coplestone
ISECUnder 13C Friday - Mark Hughes ShieldSF Mt Waverley Closter v NHBP Fregon Reserve Browns Road, Clayton VIC 3168 [70 E12] Peter MarshMax Delaney
Total Records: 0
ISEC Competitions
Show:
Select Grade:
select
GRADE RND DATE HOME TEAM   AWAY TEAM
Under 17 Sunday - Robert Ary Shield 9 18 Feb 18
Mt Waverley Deuchar
   def  
Toorak-Prahran Blue
Under 17 Sunday - Robert Ary Shield 9 18 Feb 18
Mulgrave
   def by  
Mazenod
Under 17 Sunday - Robert Ary Shield 9 18 Feb 18
Oakleigh Croft
   def by  
Caulfield
Under 17B Sunday - Stephen Zayler Shield 9 18 Feb 18
MHSOB
   def  
Emmanuel Sth Oakleigh
Under 17B Sunday - Stephen Zayler Shield 9 18 Feb 18
Moorabbin
   def  
Oakleigh Pinwell
Under 15A (turf) Sunday - Bruce Dowland Shield 9 18 Feb 18
Malvern
   def by  
Caulfield
Under 15A (turf) Sunday - Bruce Dowland Shield 9 18 Feb 18
Mulgrave Blue
   def  
East Malvern Tooronga Blue
Under 15A (turf) Sunday - Bruce Dowland Shield 9 18 Feb 18
Toorak-Prahran
   def  
Mt Waverley Jeffries
Under 15A (turf) Sunday - Bruce Dowland Shield 9 18 Feb 18
Mazenod
   def by  
Moorabbin
Under 15B (turf) Sunday - Gary Kitto Shield 9 18 Feb 18
Caulfield Red
   def by  
Murrumbeena Gold
Under 13 Modified Sunday - Tim Boyce Shield 9 18 Feb 18
Oakleigh Splatt
   def by  
Caulfield Gold
Under 13 Modified Sunday - Tim Boyce Shield 9 18 Feb 18
Mulgrave Red
   def  
Maccabi AJAX Red
Under 13 Modified Sunday - Tim Boyce Shield 9 18 Feb 18
Maccabi AJAX Green
   def by  
Maccabi AJAX Yellow
Under 13 Modified Sunday - Tim Boyce Shield 9 18 Feb 18
East Malvern Tooronga Red
   def  
East Malvern Tooronga Blue
Under 15 T20 Challenge Cup - West Div GF 18 Feb 18
Malvern
   def  
Murrumbeena