Share:
 

Umpire Allocations

Season 
Grade 
Date Range:
Grade ViewUmpire View
CompetitionGradeRoundMatch DetailsVenueUmpire 1Umpire 2
Data pager
Data pager
 Page 6 of 9, items 51 to 60 of 83.
ISECUnder 13A Friday - Don Bienvenu Shield4 Malvern Hazelwood v Toorak-Prahran Red Stanley Grose Reserve Stanley Grove Drive   
ISECUnder 15 Sunday - Bill Majtlis Shield4 Monash v Mulgrave Carlson Reserve Clayton Road   
ISECUnder 15 Sunday - Bill Majtlis Shield4 Glen Waverley Green v Glen Waverley Gold Brentwood Secondary College Whites Lane   
ISECUnder 15A (turf) Sunday - Bruce Dowland Shield4 Caulfield Green v Moorabbin Caulfield Park (Oval 2) 280 Balaclava Road Kai Renshaw 
ISECUnder 15A (turf) Sunday - Bruce Dowland Shield4 Brighton District v Mt Waverley Jeffries Dendy Park (Turf #3 - East) Breen Drive Sharath Shankarnarayanan 
ISECUnder 15A (turf) Sunday - Bruce Dowland Shield4 East Malvern Tooronga v Mulgrave Percy Treyvaud Reserve (Oval 1 - Turf) 32A Chadstone Road David Green 
ISECUnder 15A (turf) Sunday - Bruce Dowland Shield4 Toorak-Prahran Red v Murrumbeena Gold Como Park (East Oval) 305-325 Williams Road Spencer Liapakis 
ISECUnder 15A (turf) Sunday - Iain Giles Shield4 North Balwyn v Ashwood Macleay Park (DS Bull Oval) 96 Belmore Road Shiraz Shamsudeen 
ISECUnder 15A (turf) Sunday - Iain Giles Shield4 Mazenod OC v Balwyn Mazenod College (Mazenod College - Oval #1) 5 Kernot Avenue Shane Fernandes 
ISECUnder 15A (turf) Sunday - Iain Giles Shield4 Mt Waverley Viccars v Moorabbin Pinewood Reserve Pinewood Drive Gerald Pinto 
Total Records: 0
ISEC Competitions
Show:
Select Grade:
GRADE RND DATE HOME TEAM   AWAY TEAM  
Under 11 Friday - Peter Ciavarella Grade 6 16 Nov 18
Emmanuel Sth Oakleigh
   def  
Oakleigh
Under 11 Friday - Peter Ciavarella Grade 6 16 Nov 18
East Malvern Tooronga White
   def  
Malvern White
Under 11 Saturday - Ken Davis Grade 6 17 Nov 18
Toorak-Prahran Colts
   def by  
Malvern Purple
Under 11 Saturday - Ken Davis Grade 6 17 Nov 18
Toorak-Prahran White
   def  
Toorak-Prahran Blue
Under 11 Saturday - Ken Davis Grade 6 17 Nov 18
Toorak-Prahran Red
   def by  
Toorak-Prahran Purple
Under 11 Saturday - Ken Davis Grade 6 17 Nov 18
Murrumbeena Gold
   def  
Toorak-Prahran Green
Under 11 Saturday - Ken Davis Grade 6 17 Nov 18
Murrumbeena Blue
   def by  
Murrumbeena Maroon
Under 11 Saturday - Tim Hogan Grade 6 17 Nov 18
Malvern Green
   def  
Mt Waverley Sturgeon
Under 11 Saturday - Tim Hogan Grade 6 17 Nov 18
Mt Waverley Oxley
   def  
Clayton District Das
Under 11 Saturday - Tim Hogan Grade 6 17 Nov 18
Glen Waverley Green
   def  
Glen Waverley Gold
Under 17B Sunday - Stephen Zayler Shield 4 18 Nov 18
25 Nov 18
Emmanuel Sth Oakleigh
   def by  
Clayton District
Under 11 Sunday - Michael Lawson Grade 6 18 Nov 18
Maccabi AJAX Red
   def by  
Glen Iris
Under 11 Sunday - Michael Lawson Grade 6 18 Nov 18
Maccabi AJAX White
   def  
Caulfield Gold
Under 11 Sunday - Michael Lawson Grade 6 18 Nov 18
Maccabi AJAX Gold
   def by  
Emmanuel Sth Oakleigh Blue
Under 11 Sunday - Michael Lawson Grade 6 18 Nov 18
Emmanuel Sth Oakleigh White
   def by  
Maccabi AJAX Green