Share:
 

Umpire Allocations

Season 
Grade 
Date Range:
Grade ViewUmpire View
CompetitionGradeRoundMatch DetailsVenueUmpire 1Umpire 2
Data pager
Data pager
 Page 7 of 9, items 61 to 70 of 83.
ISECUnder 15A Friday - Emidio Pugliese Shield4 Mt Waverley Singleton v Toorak-Prahran Blue Jordan Reserve Huntingdale Road   
ISECUnder 15A Friday - Emidio Pugliese Shield4 Oakleigh Knight v Toorak-Prahran Red Caloola Reserve (West Oval) Atkinson Street   
ISECUnder 15A Friday - Emidio Pugliese Shield4 Glen Waverley Cougars v Malvern Red Glen Waverley Secondary College O'Sullivan Road   
ISECUnder 15B (turf) Alan Taylor Shield4 Oakleigh Townsend v Toorak-Prahran Blue Warrawee Park (Oakleigh) Drummond Street   
ISECUnder 15B (turf) Alan Taylor Shield4 Mt Waverley Foran v Mt Waverley Ternes Pinewood Reserve Pinewood Drive Luke Byrnes 
ISECUnder 15B (turf) Alan Taylor Shield4 Murrumbeena Maroon v East Malvern Tooronga Lord Reserve (Lord Reserve #1 - Turf) 15-49 Lyons Street Vasunta Shipp 
ISECUnder 15B (turf) Sunday - Gary Kitto Shield4 Malvern v Emmanuel Sth Oakleigh Malvern Cricket Ground 1253 High Street   
ISECUnder 15B (turf) Sunday - Gary Kitto Shield4 Maccabi AJAX v Carnegie Albert Park (Gary Smorgan Oval) (Gary Smorgan Oval) Aughtie Drive Sol Zimmermann 
ISECUnder 15B (turf) Sunday - Gary Kitto Shield4 Bayside v Caulfield Gold Highett Reserve (Main oval - Turf) 42 Turner Road Christopher Wright 
ISECUnder 15B (turf) Sunday - Gary Kitto Shield4 Toorak-Prahran Colts v Moorabbin T.H. King Oval 1650 High Street Shamsur Rahman 
Total Records: 0
ISEC Competitions
Show:
Select Grade:
GRADE RND DATE HOME TEAM   AWAY TEAM  
Under 11 Friday - Peter Ciavarella Grade 6 16 Nov 18
Emmanuel Sth Oakleigh
   def  
Oakleigh
Under 11 Friday - Peter Ciavarella Grade 6 16 Nov 18
East Malvern Tooronga White
   def  
Malvern White
Under 11 Saturday - Ken Davis Grade 6 17 Nov 18
Toorak-Prahran Colts
   def by  
Malvern Purple
Under 11 Saturday - Ken Davis Grade 6 17 Nov 18
Toorak-Prahran White
   def  
Toorak-Prahran Blue
Under 11 Saturday - Ken Davis Grade 6 17 Nov 18
Toorak-Prahran Red
   def by  
Toorak-Prahran Purple
Under 11 Saturday - Ken Davis Grade 6 17 Nov 18
Murrumbeena Gold
   def  
Toorak-Prahran Green
Under 11 Saturday - Ken Davis Grade 6 17 Nov 18
Murrumbeena Blue
   def by  
Murrumbeena Maroon
Under 11 Saturday - Tim Hogan Grade 6 17 Nov 18
Malvern Green
   def  
Mt Waverley Sturgeon
Under 11 Saturday - Tim Hogan Grade 6 17 Nov 18
Mt Waverley Oxley
   def  
Clayton District Das
Under 11 Saturday - Tim Hogan Grade 6 17 Nov 18
Glen Waverley Green
   def  
Glen Waverley Gold
Under 17B Sunday - Stephen Zayler Shield 4 18 Nov 18
25 Nov 18
Emmanuel Sth Oakleigh
   def by  
Clayton District
Under 11 Sunday - Michael Lawson Grade 6 18 Nov 18
Maccabi AJAX Red
   def by  
Glen Iris
Under 11 Sunday - Michael Lawson Grade 6 18 Nov 18
Maccabi AJAX White
   def  
Caulfield Gold
Under 11 Sunday - Michael Lawson Grade 6 18 Nov 18
Maccabi AJAX Gold
   def by  
Emmanuel Sth Oakleigh Blue
Under 11 Sunday - Michael Lawson Grade 6 18 Nov 18
Emmanuel Sth Oakleigh White
   def by  
Maccabi AJAX Green