Share:
 

Umpire Allocations

Season 
Grade 
Date Range:
Grade ViewUmpire View
CompetitionGradeRoundMatch DetailsVenueUmpire 1Umpire 2
Data pager
Data pager
 Page 8 of 9, items 71 to 80 of 83.
ISECUnder 15B Friday - Ray Cleary Shield4 Murrumbeena Blue v Prahran Duncan Mackinnon Reserve (North Oval) North Road   
ISECUnder 15B Friday - Ray Cleary Shield4 Notting Hill-Brandon Park v Mt Waverley McNeil Columbia Park Columbia Drive   
ISECUnder 15B Friday - Ray Cleary Shield4 Toorak-Prahran Green v Glen Waverley Fawkner Park (South) (CS1 - Synthetic 1) 32-34 Pasley Street   
ISECUnder 15B Friday - Ray Cleary Shield4 Toorak-Prahran Gold v Malvern Blue Fawkner Park (South) (CS3 - Synthetic 3) 32-34 Pasley Street   
ISECUnder 17 Friday - Neil Daly Shield4 Toorak-Prahran Red v Mt Waverley Orrong Park (East Oval) 603 Orrong Road Derrick Kiel 
ISECUnder 17 Friday - Neil Daly Shield4 Mackie v Notting Hill-Brandon Park Mackie Road Reserve 58-60 Mackie Road Alan Jameson 
ISECUnder 17 Sunday - Robert Ary Shield4 Mt Waverley Rigby v Oakleigh Benn Mount Waverley Reserve Fleet Street   
ISECUnder 17 Sunday - Robert Ary Shield4 Caulfield Green v Mazenod OC Caulfield Park (Oval 1) 280 Balaclava Road   
ISECUnder 17 Sunday - Robert Ary Shield4 Balwyn v Moorabbin Gordon Barnard Reserve (#2 - East Oval) 271 Balwyn Road Ganesh Desai 
ISECUnder 17 Sunday - Robert Ary Shield4 MHSOB v Murrumbeena Gold Melbourne High School Yarra Street John Prentice 
Total Records: 0
ISEC Competitions
Show:
Select Grade:
GRADE RND DATE HOME TEAM   AWAY TEAM  
Under 11 Friday - Peter Ciavarella Grade 6 16 Nov 18
Emmanuel Sth Oakleigh
   def  
Oakleigh
Under 11 Friday - Peter Ciavarella Grade 6 16 Nov 18
East Malvern Tooronga White
   def  
Malvern White
Under 11 Saturday - Ken Davis Grade 6 17 Nov 18
Toorak-Prahran Colts
   def by  
Malvern Purple
Under 11 Saturday - Ken Davis Grade 6 17 Nov 18
Toorak-Prahran White
   def  
Toorak-Prahran Blue
Under 11 Saturday - Ken Davis Grade 6 17 Nov 18
Toorak-Prahran Red
   def by  
Toorak-Prahran Purple
Under 11 Saturday - Ken Davis Grade 6 17 Nov 18
Murrumbeena Gold
   def  
Toorak-Prahran Green
Under 11 Saturday - Ken Davis Grade 6 17 Nov 18
Murrumbeena Blue
   def by  
Murrumbeena Maroon
Under 11 Saturday - Tim Hogan Grade 6 17 Nov 18
Malvern Green
   def  
Mt Waverley Sturgeon
Under 11 Saturday - Tim Hogan Grade 6 17 Nov 18
Mt Waverley Oxley
   def  
Clayton District Das
Under 11 Saturday - Tim Hogan Grade 6 17 Nov 18
Glen Waverley Green
   def  
Glen Waverley Gold
Under 17B Sunday - Stephen Zayler Shield 4 18 Nov 18
25 Nov 18
Emmanuel Sth Oakleigh
   def by  
Clayton District
Under 11 Sunday - Michael Lawson Grade 6 18 Nov 18
Maccabi AJAX Red
   def by  
Glen Iris
Under 11 Sunday - Michael Lawson Grade 6 18 Nov 18
Maccabi AJAX White
   def  
Caulfield Gold
Under 11 Sunday - Michael Lawson Grade 6 18 Nov 18
Maccabi AJAX Gold
   def by  
Emmanuel Sth Oakleigh Blue
Under 11 Sunday - Michael Lawson Grade 6 18 Nov 18
Emmanuel Sth Oakleigh White
   def by  
Maccabi AJAX Green